Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum Bölge Birliğine Bölge Müdürü olarak atanan Mustafa Demir yeni görevine başlarken Mersin Bölge Birliğine tayin edilen İsa Güler’e de, Erzurum Bölge Birliğinde verdiği hizmetlerin anısına bayraklı filografi plaketi verildi.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Bilgi İşlem Daire Başkanlığında Teknik Destek ve Donanım Müdürü olarak görev yapmakta iken Erzurum Bölge Birliğine Bölge Müdürü olarak atanan Mustafa Demir görevi, Erzurum Bölge Birliğinde yapılan törenle İsa Güler’den devraldı.

Devir teslim töreninde konuşan İsa Güler, “Yaklaşık bir yıldır bölge müdürü olarak görev yaptığım Erzurum Bölge Birliğinden iyi duygularla ve gururla ayrılıyorum. Buraya olan gönül bağım sona ermemekle birlikte, sadece bölge birliğindeki görevim sona ermiş bulunmaktadır. Göreve atanan yeni Bölge Müdürü Mustafa Demir’e de bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Bölge Birliğinde göreve başlayan Mustafa Demir ise, “Mesai arkadaşlarımızla birlikte el birliği ile daha iyi ve güzel şeyler yaparak yolumuza devam edeceğiz. Yöre çiftçisine ve ortaklara verilen hizmetler bundan sonrada devam edecektir. Bu bir bayrak yarışıdır, nöbet değişimidir. Hepimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Erzurum Bölge Birliği hizmet binasında gerçekleştirilen devir teslim törenine, Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı A.Rıfat Bezginoğlu, Bölge Birliği Denetim Kurulu Üyesi Cemal Aras, Bölge Müdür Yardımcıları Özkan Yıldırım ile M. Agah Ayık, Bölge Birliği Avukatı İskender Ergani ve çalışan personel katıldı.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir