Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerde görev yapan aday personele yönelik; kadro sınavı ve akabinde mülakat sınavı gerçekleştirilmiştir.

Bölge Müdürü İsa Güler tarafından, kadro sınavına giren personele yönelik yapılan konuşmada “Bu ülkenin esas unsurlarından biri olan emektar çiftçilere hizmet vereceğimizi hiçbir zaman unutmayın. Bu bayrağı daha iyi yerlere taşıyarak ortaklarımızın hayatına dokunmanız lazım. Ortaklarımız bilinç ve ekonomik olarak ne kadar güçlü olurlarsa biz de o denli güçlü oluruz.  Böyle ulvi bir misyon üstlenen bir kurumun çalışanları olarak her zaman değişime ve fikir üretmeye açık olun.  Yaptığınız işle ilgi, bilgi ve sevgiyi bir araya getirirseniz hem kendiniz mutlu olursunuz hem de hitap ettiğiniz kesime daha fazla katkı sağlayabilirsiniz.” dedi. 

Bölge Müdürü İsa Güler başkanlığındaki sınav komisyonunda, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Disiplin ve Özlük İşleri Müdürü İrfan Çalışan ve Bölge Müdür Yardımcısı Özkan Yıldırım yer almışlardır. Ayrıca, sınavda Erzurum Bölge Birliği insan kaynakları yönetmenliği personeli de hazır bulunmuşlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir