Bölge Birliğimizde devir teslim

Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Birliğinde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken Erzurum Bölge Birliğine Bölge Müdürü olarak atanan İsa Güler görevi, Erzurum Bölge Birliğinde yapılan törenle Ali Karaarslan’dan devraldı.

Bölge Birliği hizmet binasında gerçekleştirilen devir teslim törenine; Erzurum Bölge Birliği yönetim Kurulu Başkanı A. Rıfat Bezginoğlu, Bölge Müdür Yardımcıları Özkan Yıldırım ve Mehmed Agah Ayık, Bölge Birliği Avukatı İskender Ergani ve çalışan personel katıldı.

Devir teslim töreninde konuşan Ali Karaarslan, “Yaklaşık yedi yıldır görev yaptığım Erzurum Bölge Birliğinden iyi duygularla ve gururla ayrılıyorum. Buraya olan gönül bağım sona ermemekle birlikte emekli olmam nedeniyle bölge birliğindeki görevim sona ermiş bulunmaktadır. Görev yaptığım zaman zarfında sizlerle belirlediğimiz hedefler doğrultusunda geleceğe dair müspet adımlar attık. Bu hedefler ve atılan adımlar bundan sonra da olacaktır. Göreve atanan yeni Bölge Müdürümüz İsa Güler’e de bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Bölge Birliğinde göreve başlayan İsa Güler de, “Mesai arkadaşlarımızla el birliği ile daha iyi ve güzel şeyler yaparak yolumuza devam edeceğiz. Yöre çiftçisine ve ortaklara verilen hizmetler bundan sonra da devam edecektir. Bu bir bayrak yarışıdır, nöbet değişimidir. Hepimize hayırlı olsun. Bizler Tarım Kredi Kooperatifleri için çalışacağız. Çiftçi ve ortaklarımıza hizmet verecek, bunun yarışını yapacağız. Tarım Kredi Kooperatiflerini iyi tanıtacak, kurum için iyi şeyler yapacağız.” şeklinde konuştu.

Erol UTGULU - ERZURUM

 

 

 

Okunma 37 defa