Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Başkan Kacır'dan, Erzurum Bölge Birliğinde yoğun program

8 EYLÜL 2022

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Ahmet Ersoy ve Musa Takımcı ile birlikte Erzurum Bölge Birliğini ziyaret etti.

Başkan Kacır ve Başkan Vekilleri ile Bölge Müdürümüz Bekir Parlak, Erzurum Valisi Okay Memiş’i makamında ziyaret ettiler.

Valilik ziyaretinin ardından, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ile birlikte, Türkiye’nin en yüksek rakımında bulunan jeotermal sera da yetişen ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde satışa sunulması için bir süre önce protokol imzalanan Ilıca Domatesi’nin üretildiği seraları gezerek hasat çalışmalarını yerinde incelediler.

Başkan Kacır ve beraberindeki heyet yoğun gündeme; Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market Erzurum Lojistik Deposu, 2611 Sayılı Aşkale Tarım Kredi Kooperatifi, 2592 Sayılı Kandilli Tarım Kredi Kooperatifi ve 2584 Sayılı Aziziye Tarım Kredi Kooperatifi ziyaretleriyle devam ederek çalışmaları yerinde incelediler ve faaliyetler hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

Ziyaretlerde, Bölge Müdür Yardımcılarımız Özkan Yıldırım ve Mehmed Agah Ayık’ta hazır bulundular.