Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Başkan Sekmen’e ziyaret

19 AĞUSTOS 2022

Bölge Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Recep Küçükoğlu ve Bölge Müdürümüz Bekir Parlak, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Bölge Müdürümüz Bekir Parlak; Erzurum, Ağrı, Kars, Ardahan ve Iğdır il, ilçe, belde ve köylerinde 45 birim kooperatif aracılığıyla çiftçi ve ortakların her türlü tarımsal girdi ihtiyaçlarını karşıladıklarını, yurdumuzun dört bir köşesinde açılan Tarım Kredi Marketlerle ülkemizin topraklarında üretilen her değerin karşılığını bulması, tüm milletimizin kaliteli ve uygun fiyatlı gıdaya ulaşabilmesini amaçladıklarını belirtti.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet SEKMEN, Bölge Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanına ve Bölge Müdürümüze yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, Büyükşehir Belediyesi olarak Tarım Kredi Marketlere gerekli desteği sağlayacaklarını belirttiler.

Bölge Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Recep Küçükoğlu ve Bölge Müdürümüz Bekir Parlak, Başkan’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiler.